100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Pieniężnie

   8 listopada 2018 r. odbyła się uroczysta akademia poświęcona 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w wykonaniu laureatów konkursu recytatorskiego „ Niepodległa – malowana wierszem” oraz laureatów „XXIII festiwalu Piosenki Patriotycznej i Wojskowej” w Pieniężnie, oraz przepiękny koncert w wykonaniu chóru młodzieżowego” Jaskółeczka” z Rudomina na Litwie pod dyrygenturą Aliny Balkuvienie.


   Z okazji tej podniosłej rocznicy zostały wręczone odznaczenia złote i brązowe dla „Zasługi dla LOK” oraz  okolicznościowe medale oraz statuetki przez Prezesa Krajowego Zarządu Głównego LOK płk (r) Jerzego Salamuchę i Dyrektora Biura Wojewódzkiego Zarządu LOK w Olsztynie ppłk (r) Andrzeja Zubę.   Prezes Powiatowego Zarządu LOK w Pieniężnie - Tadeusz Kłębucki złożył serdeczne podziękowania sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Braniewie, Urzędowi Miejskiemu w Pieniężnie, firmie EWIX z Górowa Iławeckiego, firmie Telest z Pieniężna, Bolesławowi Matysiewicz i Dariuszowi Janczarek.

2018-11-16

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.