70. lat działalności Klubu Wodnego LOK „Garland” w Gliwicach

   W dniu 27 października 2018 r. w Gliwicach odbyła się Gala z okazji 70. rocznicy powstania  i 70. lat działalności Klubu Wodnego LOK „Garland” w Gliwicach. W Gali uczestniczyli członkowie Klubu, sympatycy, sponsorzy, zawodnicy w tym klas młodzieżowych i ich rodzice.Udział wzięli również przedstawiciele współpracujących klubów wodnych , a także zaproszeni goście w osobach:  Pani Marta GLOBIK – posłanka obecnej kadencji Sejmu RP oraz panowie:  Andrzej GŁAŻEWSKI – były Wojewoda Śląski, Marian KRUPA – Prezes Okręgowego Związku Żeglarskiego w Katowicach, Grzegorz JARZĄBEK – Honorowy Prezes LOK, Ryszard KASPRZYK – Dyrektor Biura Okręgowego LOK w Katowicach.   


   Szanty dla zebranych śpiewali goście specjalni Panowie: Grzegorz „GOOROO”  TYSZKIEWICZ oraz Łukasz ZIĘBA.   W trakcie Gali przedstawiana została działalność Klubu w ciągu minionych 70 lat z uwzględnieniem  sukcesów i trudności na jakie napotykali Członkowie i Władze Klubu – a dokonał tego Pan Jerzy MIŚKÓW, który 33 pełnił funkcję Komandora Klubu – wyszła z tego fajna opowieść o przeróżnych sytuacjach poważnych a czasami komicznych na przestrzeni 70. lat.
   Klub „Garland”  to niezwykle zasłużona jednostka dla kultury fizycznej i Ligi Obrony Kraju z wielkimi osiągnięciami, które przedstawił Pan Marian KRUPA – Prezes Okręgowego Związku Żeglarskiego w Katowicach.
   Prezes Ligi Obrony Kraju Pan Jerzy SALAMUCHA uhonorował grawertonami z sympatyczną treścią  Wodny Klub LOK „Garland”  oraz Komandora Jerzego MIŚKOWA, które wręczył Honorowy Prezes LOK Grzegorz JARZĄBEK.
   Honorowy Prezes LOK i Dyrektor BO LOK w Katowicach Pan Ryszard KASPRZYK w imieniu Rady Krajowej  oraz Prezesa LOK odznaczyli działaczy i zawodników zasłużonych dla żeglarstwa, LOK i Klubu medalami Za Zasługi dla LOK.

2018-11-05

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.