Pożgnanie Dyrektora Wiatera, nominacja dla Dyrektora Witkowskiego, awans Dyrektora Zuby

  

   W dniu 07.09 2018 r., w siedzibie Biura Zarządu Głównego Ligi Obrony Kraju,w Warszawie, przy ul. Chocimskiej 14, odbyła się uroczystość pożegnania długoletniego Dyrektora Oddziału Biura ZG LOK w Krakowie, Pana płk.(r) Franciszka Wiatera i wręczenia nominacji na to stanowisko Panu mjr. (r) Sławomirowi Witkowskiemu, który dotychczas piastował stanowisko Zastępcy Dyrektora tegoż Oddziału. Prezes Ligi Obrony Kraju, Pan płk Jerzy Salamucha zaprosił na ten dzień Panów dyrektorów i w obecności Prezesa  Honorowego, Pana płk. (r) Grzegorza Jarząbka, Dyrektora Oddziału BZG LOK w Poznaniu - Pana płk. (r) Jarosława Jarzyńskiego, Dyrektora Okręgowego LOK w Olsztynie - Pana ppłk. (r) Andrzeja Zuby, Dyrektora ZW LOK w Rzeszowie - Pana ppłk. (r) Wiesława Karpiuka oraz pracowników BZG LOK serdecznie podziękował Panu Dyrektorowi Franciszkowi Wiaterowi za długoletnią, odpowiedzialną pracę na stanowisku Dyrektora Oddziału w Krakowie, za Jego zaangażowanie i działalność społeczną którą, z taką pasją realizował  dla dobra naszego  stowarzyszenia. Prezes Salamucha ,korzystając z tej okazji ,udekorował Dyrektora Wiatera Porcelanowym Krzyżem Za Zasługi dla KŻR LOK, życząc jednocześnie dużo zdrowia i żołnierskiego  szczęscia na codzień.

 

    Następnie płk Salamucha, wręczył  nominację na stanowisko Dyrektora Oddziału BZG LOK w Krakowie Panu Sławomirowi Witkowskiemu, któremu życzył sukcesów na tym stanowisku, podkreślając jednocześnie, że Dyrektor Witkowski zna doskonale problematykę pracy na tym stanowisku, jako długoletni pracownik Ligi Obrony Kraju i były Dyrektor Oddziału BZG LOK w Katowicach. W dalszej kolejności Prezes LOK pan Jerzy Salamucha  wwręczył nominację na stopień podpułkownika  Panu Dyrektorowi Biura Okręgowego LOK w Olsztynie, Panu Andrzejowi Zubie, który decyzją Ministra Obrony Narodowej otrzymał ten awans z okazji Swięta Wojska Polskiego. Po oficjalnych wystąpieniach,odbyło się krótkie koleżeńskie spotkanie  na którym wspominano lata służby i pracy w Lidze Obrony Kraju. 

2018-09-11

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.