Wspaniały sukces Weronika BOBER podczas Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym

    18 lutego 2018 r. podczas Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym, które odbywają się w węgierskim mieście Gyor miały miejsce eliminacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich  które odbędą się w październiku 2018 roku Buenos Aires.

 
    Wiktoria Bober odniosła wspaniały  sukces w strzelaniach z karabinu pneumatycznego. Reprezentantka Polski, zawodniczka TKS LOK Tarnów zajęła III  miejsce w kategorii juniorek w finale Eliminacji do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires – 2018. Zawodniczka prowadzona przez trenera klubowego Jerzego Madeja zdobyła jedno z trzech tzw. Quota Place Winner  dla Polski; miejsce gwarantujące start w konkurencji Kpn 40.

Wiktoria Zuzanna BOBER z trenerem Jerzym Madejem

   Wiktoria Zuzanna Bober urodziła się 26 września 2000 r. Jej pierwszym trenerem jest Antoni Bykowski pod którego opieką stawiała pierwsze kroki w Uczniowskim Klubie Sportowym „Olimpijczyk” w Krośnie. Należy podkreślić, że jej sukcesy są zasługą  pracy z pierwszym trenerem z którym nadal trenuje w Tarnowskim Klubie Strzeleckim Ligi Obrony Kraju.
    Młoda, pracowita utalentowana zawodniczka od paru lat trenuje w Tarnowskim Klubie Strzeleckim LOK, w Tarnowie. W 2017 roku odniosła kilka znaczących sukcesów w sporcie strzeleckim (w kategorii juniorek młodszych); jest brązową medalistką Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w konkurencji Ksp 3 x 20 (strzelanie z karabinu w trzech postawach na dystansie 50 m). Jest członkiem Kadry Narodowej Juniorów.


Wiktoria Zuzanna BOBER trzecia na podium

Wiktoria Zuzanna BOBER z trenerem Jerzym Madejem po dekoracji medalowej

Opracował: MS

2018-02-20

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.