Czasopisma - Podwodny Świat - Podwodny Świat Nr 1 / 2016

Jesteśmy trochę nietypowym wydawcą czasopisma. Sami nurkujemy, pasjonujemy się nurkowaniem i stworzyliśmy m.in. czasopismo nurkowe, które trafia wprost do zainteresowanych – a mianowicie do płetwonurków. Osoby, które tworzą czasopismo zajmują się tylko i wyłącznie wszystkim co związane jest nurkowaniem, to instruktorzy nurkowania różnych federacji nurkowych (PADI, CMAS, LOK, TDI, DAN).
   
Nr 1/2016 „Podwodnego Świata”
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
 
W dziale „Informacje” m.in. apel przeciw zakazowi nurkowania na wrakach „Wilhelm Gustloff" i „Goya”. Przeczytamy też o zlotach nurkowych, rocznicach i o wydarzeniach, które wkrótce nas czekają.
 
W dziale „Przypadki” o skutkach noszenia przez nurków biżuterii, a dokładnie ślubnej obrączki.
 
W artykule „Za(piski) historyczne” będziemy przyglądać się odwiecznemu sporowi: kto był pierwszy?    
 
Choć do wakacji jeszcze trochę czasu, warto już wcześniej obrać kierunek. Może zainteresują Was niedalekie, a atrakcyjne Malta lub Gozo? W niniejszym wydaniu część pierwsza artykułu, w której garść informacji o tym, jakie atrakcje czekają nas na powierzchni. Kontynuując temat podróży, polecam artykuł o safari nurkowym w Egipcie ze wskazówkami dokąd płynąć.
 
Czy instruktor lub przewodnik nurkowy na rekreacyjnych nurkowaniach wykupionych w bazie to opiekun? Zastanówmy się nad tym pytaniem przy lekturze działu „Porady”.
 
Zachęcamy również do lektury działu „Technika”, w którym dowiecie się, jak samodzielnie można zrobić fajkę czołową.
 
W dziale „Nurkowiska” zapoznacie się z bazą nurkową „Honoratka” - a może tam zawitacie podczas tegorocznych wojaży?
 
Zachęcamy także do wysyłania do nas „pocztówek z wakacji” w formie krótkiego artykułu, gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości „X”?
 
Życzymy zajmującej lektury i tylko bezpiecznych nurkowań!
   
 
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.