Kursy

LOK oferuje zróżnicowaną ofertę kursów prawa jazdy oraz kursów specjalistycznych, skierowanych do różnych grup zawodowych. Kształcimy nie tylko kierowców, ale także pracowników, między innymi z sektorów: gospodarki, przemysłu i oświaty. Dzięki temu poszerzamy swój wkład w rozwój naszego kraju. Jesteśmy organizacją z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem, której początki działalności sięgają 1944 roku. Obecnie nasze placówki szkoleniowe zlokalizowane są w całej Polsce. Co roku szkolimy dziesiątki tysięcy kandydatów na kierowców i pomagamy poszerzyć kompetencje zawodowe tysiącom pracowników.
W naszej ofercie zamieściliśmy kursy prawa jazdy oraz różnorodne, specjalistyczne szkolenia zawodowe. W całym kraju kształcimy specjalistów z różnych dziedzin. Aby znaleźć interesujący Cię kurs w swojej okolicy, wybierz właściwe województwo z rozwijanego menu. Następnie zaznacz interesujące Cię szkolenie i wciśnij przycisk „Szukaj”.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.