Czasopisma - Podwodny Świat - Podwodny Świat Nr 1 / 2017

 

Jesteśmy trochę nietypowym wydawcą czasopisma. Sami nurkujemy, pasjonujemy się nurkowaniem i stworzyliśmy m.in. czasopismo nurkowe, które trafia wprost do zainteresowanych – a mianowicie do płetwonurków. Osoby, które tworzą czasopismo zajmują się tylko i wyłącznie wszystkim co związane jest nurkowaniem, to instruktorzy nurkowania różnych federacji nurkowych (PADI, CMAS, LOK, TDI, DAN).
   
Nr 1/2017 „Podwodnego Świata”
(117) Styczeń - Luty 2017
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
 
Wbrew pozorom nienurkujący pod lodem wcale nie muszą zapadać w zimowy sen! I nie mamy tu na myśli propozycji wyjazdów w ciepłe kraje!
 
Otóż okazuje się, że w zimne miesiące roku można mieć kontakt ze światem nurkowym poprzez udział w spływach, festiwalach czy targach. Może nie każdy zdecyduje się wejść do lodowatej rzeki, ale uwierzcie, że Wasze wsparcie na lądzie jest niezrównane. W Polsce najbardziej znany jest Skorpenowy Spływ Łyną (koniec marca) – w tym roku „spływać” będą po raz czternasty. Z zagranicznych spływów polecamy Donauschwimmen na Bawarii (koniec stycznia). Ta impreza ma już 48-letnią tradycję.
 
Na pewno słyszeliście o imprezie pod nazwą „Boot Düsseldorf” (Niemcy), odbywającej się co roku w styczniu (w tym roku 21-29.01). W ogromnej hali, stoisko obok stoiska, można będzie spotkać wiodących producentów sprzętu nurkowego wraz z propozycjami najnowszych produktów, które znajdziecie na półkach sklepowych w bieżącym sezonie. Warto zrobić sobie tam wycieczkę, bo naprawdę jest gdzie chodzić i co oglądać!
 
11 lutego Festiwal Nurkowania Wrakowego, który w tym roku odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim. To ten sam festiwal, który od 6 lat organizowany był w Łodzi. Warto tam być, bo czeka na nas bardzo bogaty program z maratonem prezentacji (aż 24!).
 
3-5 marzec – Targi Podwodna Przygoda, które również odbędą się w Warszawie w halach EXPO XXI. Będzie większa powierzchnia wystawiennicza, więcej wystawców i Organizator zapewnia, że będzie się działo!
 
Tymczasem życzymy ciekawej lektury i zachęcamy Was do czytania.
   
 
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.