Czasopisma - Podwodny Świat - Podwodny Świat Nr 2 / 2016

Jesteśmy trochę nietypowym wydawcą czasopisma. Sami nurkujemy, pasjonujemy się nurkowaniem i stworzyliśmy m.in. czasopismo nurkowe, które trafia wprost do zainteresowanych – a mianowicie do płetwonurków. Osoby, które tworzą czasopismo zajmują się tylko i wyłącznie wszystkim co związane jest nurkowaniem, to instruktorzy nurkowania różnych federacji nurkowych (PADI, CMAS, LOK, TDI, DAN).
   
Nr 2/2016 „Podwodnego Świata”
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
 
W dziale „Informacje” m.in. o ekspedycji na andyjski wulkan związanej z wysokogórskim nurkowaniem w najwyżej położonym jeziorze na Ziemi.
 
W dziale „Przypadki” o tym, jak ważne jest szybkie zaopatrzenie rany, aby ograniczyć ryzyko infekcji.     
 
W artykule „Za(piski) historyczne” o maszynopisie nie wydanej nigdy książki o nurkach pracujących w latach 1945-1948 przy odbudowie portów polskiego wybrzeża.
 
W dziale „Podróże” druga część artykułu o Malcie, w której garść informacji o tym, jakie atrakcje czekają nas pod wodą. Kontynuując temat podróży, polecam artykuł o safari nurkowym w Egipcie ze wskazówkami czym płynąć.
 
Rozpoczynamy serię artykułów o nurkowych dylematach. W niniejszym wydaniu tematem jest wybór odpowiedniej bazy nurkowej.
 
Zachęcamy również do lektury działu „Technika”, w którym dowiecie się, jak samodzielnie można zrobić urządzenie do podwodnej nawigacji.     
 
W dziale „Nurkowiska” przeczytacie o trzech popularnych kamieniołomach Polski i Czech.     
 
Zachęcamy także do wysyłania ciekawych historii, opowiadających o tym gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości „X” W niniejszym wydaniu o pewnej przygodzie z niespodzianką w tle...     
 
W wydaniu także kalendarz plakatowy na następne miesiące! Zapraszamy także do księgarni wysyłkowej.
 
Życzymy ciekawej lektury!
   
 
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.