Czasopisma - Podwodny Świat - Podwodny Świat Nr 3 / 2016

Jesteśmy trochę nietypowym wydawcą czasopisma. Sami nurkujemy, pasjonujemy się nurkowaniem i stworzyliśmy m.in. czasopismo nurkowe, które trafia wprost do zainteresowanych – a mianowicie do płetwonurków. Osoby, które tworzą czasopismo zajmują się tylko i wyłącznie wszystkim co związane jest nurkowaniem, to instruktorzy nurkowania różnych federacji nurkowych (PADI, CMAS, LOK, TDI, DAN).
   
Nr 3/2016 „Podwodnego Świata”
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata”.
 
W dziale "Informacje" m.in. o finale ekspedycji na andyjski wulkan związanej z wysokogórskim nurkowaniem w najwyżej położonym jeziorze na Ziemi.
 
Ile czasu zabiera Wam ułożenie kostki Rubika i czy w ogóle udaje się Wam ją ułożyć? A co powiecie na pomysł ułożenia jej  100 m pod wodą? O tym w dziale „Rekordy”.
 
W artykule "Za(piski) historyczne" o powstawaniu repliki skafandra nurkowego z XVIII wieku     
 
Zachęcamy do lektury artykułu z serii o nurkowych dylematach. W niniejszym wydaniu o tym, gdzie się szkolić – w Polsce czy za granicą?
 
W dziale "Podróże" zapraszamy do Meksyku i na podwodną eksplorację zachwycających cenot. Kontynuując temat podróży, polecam artykuł o wyspie Hvar – podobno jednej wśród 10 najpiękniejszych na świecie.
 
Przeczytajcie też artykuł w dziale "Technika", w którym dowiecie się, co to jest i jak samodzielnie można zrobić nurkowy camelbag.     
 
W dziale "Nurkowiska" poczytacie o eksploracji węgierskiej kopalni Kobyana.    
 
Zachęcamy także do wysyłania ciekawych historii, opowiadających o tym gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości "X". W niniejszym wydaniu o pocztówce, która doszła z Norwegii, przepięknej osady Bu nad Jossingfjord. 
 
W wydaniu także kalendarz plakatowy na następne miesiące! Zapraszamy także do księgarni wysyłkowej.
 
Życzymy ciekawej lektury!
   
 
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno ciasteczek

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.